Wydanie nr 331/2021, Sobota 27.11.2021
imieniny: pokaż (14 imiona)Wirgiliusz, Jozafat, Zygfryd, Stojgniew, Gustaw, Dominik, Damazy, Zygfryda, Oda, Walery, Maksymilian, Sekundyn, Achacjusz, Achacy
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl

Malbork. Czy to ten mężczyzna odpowiada za śmierć 36-latka na Osiedlu Południe? Policja prosi o pomoc w identyfikacji.

  • Wydanie nr 331/2021
  • 10 listopada 2021, 11:16
  • pomorska.policja.gov.pl
  • Na sygnale
  • 22 komentarze
Malbork. Czy to ten mężczyzna odpowiada za śmierć 36-latka na Osiedlu Południe? Policja prosi o pomoc w identyfikacji. fot. pomorska.policja.gov.pl
Policjanci z Komendy Wojewódzkiej w Gdańsku prowadzą postępowanie w związku z zabójstwem, do którego doszło w Malborku pod koniec października br. Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, proszone są o kontakt z Policją.

 

W sobotę, 30 października br. na Osiedlu Południe przy ul. Kotarbińskiego w Malborku doszło do zabójstwa 36-letniego mężczyzny. Sprawca zadał swojej ofierze szereg ciosów ostrym narzędziem, w wyniku czego ofiara poniosła śmierć. Policjanci, którzy pracują nad tą sprawą ustalili osobę, która może mieć związek z tym tragicznym zdarzeniem.

 

 

Rysopis:

Mężczyzna wzrost około 180 cm, ubrany w szarą czapkę, bluzę/kurtkę w szerokie poprzeczne pasy koloru biało-szarego z napisem „GALE GALE” w formie gotyckiej czcionki na lewej piersi i kapturem wyścielanym białym futerkiem, spodnie robocze ciemne z czerwonymi wstawkami w okolicach kieszeni przednich, ciemne buty robocze.

 

 

W związku z powyższym Policja prosi osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia o kontakt pod nr tel. 47 741 53 33 lub z dowolną jednostką Policji. Zapewniona jest pełna anonimowość.

 

 

 

 

Informacja prasowa Pomorskiej Policji

pomorska.policja.gov.pl
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
...
... 14.11.2021, 17:46
A ja na przystanku autobusowym słyszałem jak ludzie mówili że nożownik pomylił go z jakimś mafiozo dilerem że był do niego podobny.
...
... 13.11.2021, 23:09
Nazwa sklepu godzina i inne szczegóły wskazówki dotyczące sprawy a tak to tak samo jak by się szukało wiatru w polu.
...
... 13.11.2021, 22:14
A czego nie pokażą nazwy sklepu godziny z takimi nagraniami podejrzanego takie ujęcia są chyba dobre dla modeli czy lub modelek na wybiegu w modzie albo wybieg ( w tym przypadku nie pasuje) dla kobiet w agencji towarzyskiej.
...
... 11.11.2021, 04:42
Na zdjęciu w powiększeniu widać jakieś"plamy" i nie są to czerwone wstawki kieszeni tylko jak nagranie jest przed morderstwem to może spodnie i czapka zafarbowała na czerwono trzeba to dokładnie sprawdzić i wyjaśnić a może kamera tak pokazuje.
...
... 11.11.2021, 00:56
A jak pies nie podjął tropu & Policja świadkowie i inne osoby nie mogą rozpoznać mordercę to może jasnowidz Krzysztof Jackowski pomoże wyjaśnić sprawę i powie jak było naprawdę już nie raz pomagał w takich przypadkach.