Wydanie nr 276/2022, Poniedziałek 3.10.2022
imieniny: pokaż (15 imion)Teresa, Gerard, Ewalda, Gerarda, Ewald, Kandyd, Eustachy, Sierosław, Częstobrona, Ermegarda, Irmegarda, Romana, Augustyna, Kandyda, Cyprian
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl

Telewizja + Internet już od 39 zł. Malborska Kablówka 3 Generacji już w sprzedaży.

 

Niezmiernie miło jest nam poinformować Państwa, że rozpoczęliśmy sprzedaż w pełni cyfrowej, innowacyjnej telewizji kablowej w naszym rejonie. W dziedzinie usług telewizyjnych trwa rewolucja, chcemy abyście mogli Państwo uczestniczyć w nowej epoce telewizji jako jedni z pierwszych.

JAMBOX to jedna z najbardziej nowoczesnych platform telewizyjnych oferowanych na rynku. To już nie jest kablówka jaką znamy od lat to zupełnie nowy świat interaktywnej telewizji. Już teraz nasza oferta składa się z wielotematycznego pakietu telewizyjnego, usług takich jak przewodnik EPG czy dostęp do stron WWW na ekranie telewizora oraz wielu innych. Pakiet wielotematyczny zawiera m.in. kanały FILMBOX, NON STOP KINO i NON STOP KINO HD, które u innych operatorów są dodatkowo płatne. Tylko u nas w ramach podstawowej oferty otrzymują Państwo trzy doskonałe kanały filmowe, w tym jeden w jakości HD.

Jednak to nie wszystko. Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta była jak najbardziej atrakcyjna dla naszych odbiorców. Dlatego w najbliższym czasie oferta będzie stale powiększana o kolejne atrakcyjne programy telewizyjne oraz nowe funkcje, dzięki którym JAMBOX jeszcze bardziej dostosuje się do Państwa potrzeb.

Zapraszamy do częstego odwiedzania naszego serwisu www, który stale uaktualniamy o najnowsze wiadomości oraz dodajemy coraz więcej informacji o ciągle rozszerzanej ofercie.

Telewizja + Internet już od 39 zł. Malborska Kablówka 3 Generacji już w sprzedaży.

W każdym pakiecie TVP Gdańsk oraz (wkrótce) Lokalna Telewizja TvMalbork.pl - TvRegionalna24.pl

Zobacz listę kanałów i cennik - kliknij tu

Jak to działa?

Telewizja interaktywna opiera się na swoistym rodzaju komunikacji między nadawcą a abonentem. Jest to możliwe dzięki powstaniu aż trzech kanałów przesyłania informacji. Poprzez jeden z kanałów docierają dane od operatora telewizji, do abonenta, czyli programy telewizyjne zgodne z ramówką głównego nadawcy. Przez drugi kanał informacje wędrują od abonenta do nadawcy - tu abonent informuje np. o chęci zamówienia filmu z biblioteki VOD. Trzeci kanał umożliwia dostarczenie np. filmu z biblioteki VOD czy oglądania nagranych przez abonenta audycji niezależnie od stałego programu TV.

W przypadku JAMBOX tę płynną wymianę informacji umożliwia platforma IPTV, na której kanałem zwrotnym jest sieć telekomunikacyjna – w naszym przypadku oparta na nowoczesnym, stabilnym, niezwykle szybkim i pojemnym łączu światłowodowym.

zobacz na www.malborskieswiatlowody.pl