Wydanie nr 202/2024, Sobota 20.07.2024
imieniny: pokaż (9 imion)Paweł, Eliasz, Sewera, Hieronim, Małgorzata, Leon, Heliasz, Czesław, Leona
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl

Dni otwarte Ochrony Wybrzeża w Jelitkowie.

Dni otwarte Ochrony Wybrzeża w Jelitkowie. fot. Urząd Morski w Gdyni
Do 29 sierpnia będzie możliwość zwiedzenia terenowej placówki Urzędu Morskiego w Gdyni, znajdującej się w gdańskiej dzielnicy Jelitkowo, w której jest izba muzealna z eksponatami, będącymi świadkami historii ochrony brzegów morskich. Zwiedzanie w każdy wtorek i czwartek.

Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni serdecznie zaprasza do zwiedzania terenowej placówki Urzędu Morskiego w Gdyni, w której na każdego chętnego czeka izba muzealna z eksponatami, będącymi świadkami historii ochrony brzegów morskich. Pracownicy przedstawią tajniki pracy związanej z ochroną wybrzeża, wyjaśnią m.in. po co buduje się wydmy i co to jest refulacja.

- „Jeśli ciekawią cię tajniki ochrony polskiego wybrzeża to zapraszamy – odpowiemy na wszystkie pytania i uchylimy przed tobą rąbka naszej codziennej pracy!” - zachęca do zwiedzania Magdalena Kierzkowska, Rzecznik Prasowy Biura Dyrektora Urzędu Morskiego w Gdyni.

Terenowa placówka UM znajduje się przy ul. Jantarowej 7 w gdańskiej dzielnicy Jelitkowo (na wysokości wejścia na plażę nr 63). Można ją zwiedzać do 29 sierpnia br. w każdy wtorek i czwartek, w godz. 9:00 – 14:00.

- „Zwiedzanie nie wymaga wcześniejszej awizacji, dotyczy to również większych, zorganizowanych grup. Nie ma również limitu dziennego osób odwiedzających. Zwiedzanie trwa około godziny i jest bezpłatne” - dodaje Magdalena Kierzkowska.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.