Wydanie nr 63/2024, Niedziela 3.03.2024
imieniny: pokaż (10 imion)Wirzchosława, Gerwina, Asteriusz, Samuel, Gerwin, Kinga, Maryna, Kunegunda, Tycjan, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl

Powiat sztumski. Szczęśliwe zakończenie poszukiwań zaginionej nastolatki.

  • Wydanie nr 63/2024
  • 6 grudnia 2023, 13:25
  • KPP Sztum
  • Na sygnale
Powiat sztumski. Szczęśliwe zakończenie poszukiwań zaginionej nastolatki. fot. zdjęcie poglądowe
Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania zaginionej 17-latki, która wyszła z miejsca zamieszkania. Dziewczyna została odnaleziona na terenie powiatu malborskiego.

W poniedziałek, 4 grudnia wieczorem sztumscy policjanci dostali zgłoszenie o zaginięciu 17- latki.

- „Według oświadczenia jej matki, córka wysłała jej wiadomość, że wybiera się do znajomego. Początkowo rodzina szukała dziewczyny na własną rękę, jednak gdy nie udało im się jej odnaleźć, poprosili o pomoc policjantów” – informuje asp. szt. Karolina Kosmowska, oficer prasowy KPP w Sztumie.

Funkcjonariusze od razu rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Z ustaleń mundurowych wynikało, że 17-latka może przebywać na terenie powiatu malborskiego, dlatego policjanci w pierwszej kolejności zaczęli sprawdzać ten rejon.

- „Do poszukiwań zaangażowani zostali również funkcjonariusze z Gdańska, Tczewa, Malborka i Sopotu. W działaniach brał również udział pies policyjny z przewodnikiem służbowym” – dodaje policjantka. - „Na szczęście 17-latka została odnaleziona przez kierownika Posterunku Policji w Starym Targu oraz dzielnicowego z tego samego posterunku. Mieszkanka powiatu sztumskiego była cała i zdrowa. Nastolatka została przekazana pod opiekę matki”.


Szczęśliwie ta historia miała szczęśliwe zakończenie, zarówno dzięki szybkiej reakcji rodziny, która w sytuacji kryzysowej od razu powiadomiła służby i dzięki policjantom, którzy poprzez odpowiednio zastosowaną taktykę odnaleźli nastolatkę.

KPP Sztum
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.