Wydanie nr 200/2024, Czwartek 18.07.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Robert, Erwin, Uniesław, Matern, Arnold, Wespazjan, Teodozja, Szymon, Arnolf, Arnulf, Karolina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl

Powiat sztumski. Pomorskie dni przedsiębiorczości.

Powiat sztumski. Pomorskie dni przedsiębiorczości. fot. zdjęcie poglądowe
W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, Powiatowy Urząd Pracy w Dzierzgoniu organizuje warsztaty a uczniów szkół ponadpodstawowych.

W dniach 13-17 listopada w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Dzierzgoniu oraz na stanowisku zamiejscowym w Sztumie odbędą się warsztaty dla uczniów szkół ponadpodstawowych z Powiatu Sztumskiego pn. „Przedsiębiorczość w erze sztucznej inteligencji – technologie przyszłości” .

Celem warsztatów jest promocja aktywnych i przedsiębiorczych postaw wobec życia oraz podejmowania biznesowych inicjatyw, uświadomienie młodzieży jak szybko zmienia się rynek pracy w erze sztucznej inteligencji, poznanie zawodów przyszłości w erze sztucznej inteligencji oraz zapoznanie z formami aktywizacji zawodowej skierowanymi do młodzieży.

W programie warsztatów m.in.: trening kompetencji miękkich w erze sztucznej inteligencji, gry zespołowe i integracyjne ( m.in. Rope Puller, Kostki, Wieża Liderów, Kahoot, ChatGPT, 3 Kwadraty).

Dodatkowo w piątek, 17 listopada o godz. 09:00 w siedzibie PUP w Sztumie (os. Sierakowskich 15) odbędzie się spotkanie grupowe dla osób bezrobotnych do 30. roku życia pn. „Jak przekształcić swoją pasję w przedsiębiorczość”.

Szczegółowe informacje pod nr tel. 55 640-68-85.

 

Informacja: Starostwo Powiatowe w Sztumie

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.