Wydanie nr 202/2024, Sobota 20.07.2024
imieniny: pokaż (9 imion)Paweł, Eliasz, Sewera, Hieronim, Małgorzata, Leon, Heliasz, Czesław, Leona
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl

Nowe rondo w Nowym Dworze Gdańskim wkrótce będzie przejezdne bez utrudnień. Zobacz wideo z lotu ptaka.

Nowe rondo w Nowym Dworze Gdańskim wkrótce będzie przejezdne bez utrudnień.… fot. TvMalbork.pl / Zulawyimierzeja24.pl / TvRegionalna24.pl / TvSztum.pl / Piotr Wąsowicz
Rondo na skrzyżowaniu ulic Jantarowej z Morską i Kanałową oraz Wiejskiej i Portowej w Nowym Dworze Gdańskim do użytku ma być oddane już na początku lipca. Zobacz, na jakim etapie są już prace prowadzone na miejscu budowy.

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, do 3 lipca zakończą się prace prowadzone przy budowie ronda na skrzyżowaniu ul. Jantarowej z Morską i Kanałową oraz przebudowie skrzyżowania ul. Wiejskiej i Portowej w Nowym Dworze Gdańskim. Wprowadzenie tego komunikacyjnego rozwiązania poprawi płynność oraz bezpieczeństwo ruchu pojazdów, szczególnie w sezonie letnim, podczas którego ruch w tym miejscu jest wielokrotnie zwiększony. Jest to bowiem droga prowadząca na Mierzeję Wiślaną.

Koszt przedsięwzięcia wynosi 4 650 951,00 zł, z czego 2 219 750,00 zł pochodzi z dofinansowania z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Zobacz nagranie z lotu ptaka z miejsca prowadzonych prac budowlanych.

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Miłoradz, Frombork od 49 zł Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Miłoradz, Frombork od 49 zł
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Latający Biały 24


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.