Wydanie nr 155/2023, Niedziela 4.06.2023
imieniny: pokaż (10 imion)Dacjan, Karol, Braturad, Niepełka, Karp, Franciszek, Saturnina, Gostmił, Aleksander, Skarbisław
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl

Powiat sztumski. Sprawdź, co będzie się działo w weekend.

Spotkanie autorskie, dzień talentów, warsztaty tańca, konkurs recytatorski, kino a nawet bezpłatne zajęcia z samoobrony dla dziewczyn. Tak pokrótce prezentuje się weekend w powiecie sztumskim.

Starostwo Powiatowe w Sztumie zaprasza do udziału w ciekawych spotkaniach, które będą miały miejsce w ten weekend na terenie powiatu sztumskiego.

Biblioteka Publiczna w Dzierzgoniu zaprasza miłośników literatury na spotkanie autorskie z Martą Kotyzą, które odbędzie się w piątek, 24 marca o godz. 17:00. Wstęp wolny.

Sołectwo Szropy zaprasza w sobotę, 25 marca do miejscowej remizy na Dzień Talentów. Start godz. 16.00.

W Sztumskim Centrum Kultury będzie można w sobotę i niedzielę, 25 i 26 marca posłuchać rejonowych eliminacji Konkursu Recytatorskiego lub wziąć udział w seansie filmowym.

Zamek w Sztumie, oddział Muzeum Zamkowego w Malborku i Bractwo Rycerzy Ziemi Sztumskiej zapraszają na bezpłatne zajęcia nauki tańce dawnego, które odbędą się w sobotę, 25 marca o godz. 10.00. Nie obowiązują zapisy, wystarczy przyjść w wygodnym ubraniu i butach.

Centrum Wsparcia Rodziny w Dzierzgoniu młodym kobietom oferuje lekcje samoobrony. Zajęcia są darmowe, ale obowiązują zapisy: 797 115 824. Zajęcia odbędą się w sobotę, 25 marca o godz. 10.00.

A po sąsiedzku, w Kwidzynie odbędzie się w sobotę, 25 marca o godz. 11.00 Pomorski Szczyt dla Edukacji.

Więcej szczegółów na plakatach.

 

 

 

 

Informacja: Starostwo Powiatowe w Sztumie

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.