imieniny: pokaż (10 imion)Klara, Józef, Robert, Radociech, Anicet, Stefan, Izydora, Aniceta, Jakub, Innocenty
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl

Nowy Dwór Gdański. Sukces policjantki na Otwartym Pucharze Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc.

• Wydanie nr 108/2024
  • 23 listopada 2022, 14:13
  • KPP Nowy Dwór Gdański
  • WiadomościNa sygnale
  • 1 komentarz
Nowy Dwór Gdański. Sukces policjantki na Otwartym Pucharze Polski w… fot. KPP Nowy Dwór Gdański
Policjanci z nowodworskiej komendy wzięli udział w Otwartym Pucharze Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc w Stężycy. Wrócili z brązowym medalem.

Policjanci z Nowego Dworu Gdańskiego już od dłuższego czasu pasjonują się wyciskaniem sztangi, ciężko przy tym trenując, aby utrzymywać swoją siłę. Troje z nich wzięło udział w sobotę, 19 listopada br. w Otwartym Pucharze Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc w Stężycy. Konkurencje zostały przeprowadzone w rozłożeniu na poszczególne kategorie wagowe.
- „W kategorii wagowej do 65 kg asp. Joanna Słowik zajęła 3 miejsce, wyciskając 52,5 kg. 6 miejsce w kategorii wagowej do 105 kg zdobył sierż. szt. Paweł Marczak wyciskając 182, 5 kg. Swój debiut miał sierż. szt. Paweł Belling, który wystartował w kategorii wagowej do 105 kg. Zdobył 9 miejsce, wyciskając przy tym 140 kg” - informuje mł. asp. Karolina Figiel, oficer prasowy KPP w Nowym Dworze Gdańskim.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Teraz przed policjantami dalsza praca nad formą i przygotowania do kolejnych zawodów.