Wydanie nr 271/2021, Wtorek 28.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcesław, Wawrzyniec, Salomon, Wacława, Marek, Sylwin, Wacław, Laurencjusz, Jan, Alodiusz, Sylwina, Tymon
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl

Ogłoszenie Wójta Gminy Miłoradz z dnia 6 września 2021 r. w sprawie sporządzenia wykazu nieruchomości przeznaczonych do wydzierżawienia.

Działając na podstawie art. 35 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2020 r., poz. 1990 z późn. zm.), Wójt Gminy Miłoradz, Arkadiusz Skorek podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy położonych na terenie Gminy Miłoradz.

 

 

Przeznaczenie nieruchomości i sposób jej zagospodarowania – użytkowanie rolnicze.

Termin wnoszenia opłat i aktualizacja opłat – czynsz dzierżawny będzie płatny w 2 ratach tj. do 31 marca i 30 września. Wysokość czynszu ustalona będzie proporcjonalnie do okresu obowiązywania umowy.

Tryb wydzierżawiania i określenie dzierżawcy – dzierżawca nieruchomości zostanie wyłoniony w trybie bezprzetargowym na złożony wniosek,

Okres trwania umowy – umowa zostanie zawarta na okres do 31 sierpnia 2022 r..

 

Umowa dzierżawy nieruchomości dopuszczać będzie wypowiedzenie umowy przez każdą ze stron z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia. W ten sposób Wydzierżawiający zastrzega sobie prawo rozwiązania umowy w przypadkach uzasadnionych ważnym interesem Gminy.

 

Wykaz wywiesza się na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy w Miłoradzu oraz na tablicach ogłoszeń we wszystkich sołectwach gminy Miłoradz oraz umieszcza na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Miłoradz: http://miloradz.biuletyn.net/  na okres 21 dni od dnia 6 września 2021 r.

 

 

 

 

Informacja prasowa Urzędu Gminy Miłoradz

UG Miłoradz
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Przetargi - Ogłoszenia


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.